Угода користувача сайту - LNprotection

Угода користувача сайту

Умови використання сайту

 

Перед початком роботи з сайтом LNprotection.com.ua, будь ласка, уважно ознайомтесь з цими умовами:

 

 1. Основні терміни

 

1.1 Покупець — будь-яка дієздатна фізична, юридична особа, фізична особа-підприємець, згідно чинного українського законодавства, що відвідали Веб-сайт https://ditto.ua/ і мають намір придбати той чи інший Товар. 

 

1.2 Продавець — юридична особа або фізична особа-підприємець, товар яких розміщений в Інтернет-магазині. 

 

1.3 Інтернет-магазин – Веб-сайт, розташований в мережі інтернет за адресою lnprotection.com.ua де представлені Товари, пропоновані Продавцем для придбання, а також умови оплати і доставки Товарів Покупцям. 

 

1.4 Веб-сайт — https://lnprotection.com.ua/

 

1.5 Товар — обладнання для відеонагляду, системи захисту будинку, системи доступу та інші товари, представлені до продажу на Веб-сайті Продавця. 

 

1.6 Замовлення — належним чином оформлений запит Покупця на придбання і доставку за вказаною Покупцем адресою Товарів, обраних на Веб-сайті. 

 

 1. Загальні положення 

 

2.1 Продавець здійснює продаж Товарів через Інтернет-магазин за адресою https://lnprotection.com.ua/.

 

2.2 Замовляючи Товари через Інтернет-магазин, Покупець погоджується з умовами продажу Товарів, викладеними нижче (далі — Умови продажу товарів). 

 

2.3 Ці Умови продажу товарів, а також інформація про товар, представлена на Веб-сайті, є публічною офертою, відповідно до ст. 633 Цивільного кодексу України. 

 

2.4 Ці умови можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку без повідомлення Покупця. Нова редакція Умов набуває чинності з моменту її опублікування на Веб-сайті, якщо не буде передбачено інше. 

 

2.5 Договір роздрібної купівлі-продажу Товару вважається укладеним з моменту оформлення Покупцем Замовлення. Договір вважається виконаним з моменту передачі Продавцем Товару кур’єрській службі для доставки Покупцеві. 

 

2.6 Повідомляючи Продавцю свій e-mail і номер телефону, Покупець дає згоду на використання зазначених засобів зв’язку Продавцем. Здійснюючи Замовлення, Покупець погоджується з тим, що Продавець може доручити виконання Договору третій особі, при цьому залишаючись відповідальним за його виконання. 

 

 1. Персональна інформація Користувача

3.1. Адміністрація сайту з повагою і відповідальністю ставиться до конфіденційної інформації будь-якої особи, що стала відвідувачем цього сайту. Беручі до уваги Угоду, Користувач дає згоду на збір і використання певної інформації про Користувача відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних» та політикою Адміністрації сайту про захист персональних даних. Крім того, користувач дає згоду, що Адміністрація сайту може збирати, використовувати, передавати, обробляти і підтримувати інформацію, пов’язану з членством Користувача з метою надання відповідних послуг.

3.2. Адміністрація сайту зобов’язується здійснювати збір тільки тієї персональної інформації, яку Споживач надає добровільно в разі, коли інформація потрібна для надання (поліпшення) послуг Споживачу.

3.3. Адміністрація сайту збирає як основні персональні дані, такі як ім’я, прізвище, по батькові, адреса та електронну адресу, так і вторинні (технічні) дані – файли cookies, інформація про з’єднання і системна інформація.

3.4. Користувач погоджується з тим, що конфіденційність переданих через інтернет даних не гарантована в разі, якщо доступ до цих даних отримано третіми особами поза зоною технічний засобів зв’язку, підвладних Адміністрації сайту. Адміністрація сайту не несе відповідальності за шкоду, завдану таким доступом.

3.5. Адміністрація сайту може використовувати будь-яку зібрану через інтернет-сайт інформацію з метою поліпшення змісту інтернет-сайту, його доопрацювання, передачі інформації Користувачеві (за запитами), для маркетингових або дослідницьких цілей, а також для інших цілей, не таким, що суперечить положенням чинного законодавства України.

 

 1. Предмет угоди 

 

4.1 Предметом Угоди є надання можливості Покупцеві купувати для особистих, сімейних, домашніх і інших потреб Товари, представлені в каталозі Інтернет-магазину за адресою https://lnprotection.com.ua/.

 

4.2 Дана Угода поширюється на всі види Товарів і послуг, представлених на Веб-сайті, поки такі пропозиції з описом присутні в каталозі Інтернет-магазину. 

 

 1. Товар та порядок здійснення покупки 

 

5.1 Продавець не забезпечує наявність на своєму складі Товарів, представлених на Веб-сайті. 

 

5.2 Супроводжуючі Товар фотографії є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду Товару. Супроводжуючі Товар опису / характеристики не претендують на вичерпну інформативність і можуть містити друкарські помилки. Для уточнення інформації по Товару Покупець повинен звернутися до Продавця. 

 

5.3 У разі відсутності замовлених Покупцем Товарів на складі Продавця, останній має право виключити вказаний Товар із Замовлення/анулювати Замовлення Покупця, повідомивши про це Покупця шляхом направлення відповідного електронного повідомлення на адресу, вказану Покупцем при реєстрації. 

 

5.4 Покупець несе повну відповідальність за надання неправдивих відомостей, що спричинило за собою неможливість належного виконання Продавцем своїх зобов’язань перед Покупцем. 

 

5.5 У разі скасування повністю або частково передплаченого Замовлення вартість анульованого Товару повертається Продавцем Покупцю шляхом перекладу на банківську карту Покупця або через систему «Глобал Мані» кур’єрської служби «Нова пошта». 

 

5.6 Замовлення Покупця оформлюється відповідно до процедур, зазначених на Веб-сайті через додавання Товару в «Кошик» і кнопку «Оформити замовлення» або ж через кнопку «Купити в один клік». 

 

 1. Доставка замовлення 

 

6.1 Товар доставляється кур’єрською службою «Нова пошта», можлива доставка іншими кур’єрами. Способи, а також вартість доставки Товарів вказані на Веб-сайті в розділі «Доставка і оплата». 

 

6.2 Обов’язок Продавця передати товар Покупцю вважається виконаним в момент отримання Покупцем відправлення, як цей момент визначається відповідно до діючих правил кур’єрської служби. 

 

6.3 При прийнятті Замовлення від кур’єра, Покупець зобов’язаний оглянути доставлений Товар і перевірити його на відповідність заявленій якості, асортименту та комплектності Товару, а також перевірити термін служби доставленого Товару і цілісність упаковки. У разі відсутності претензій до доставленому Товару, Покупець розписується в постачальних документах і оплачує Замовлення. Підпис в постачальних документах свідчить про те, що претензій до Товару Покупець не заявлено і Продавець повністю і належним чином виконав свій обов’язок щодо передачі Товару. 

 

6.4 Користувач розуміє і погоджується з тим, що здійснення доставки – окрема послуга, яка не є невід’ємною частиною придбаного Покупцем Товару, виконання якої закінчується в момент отримання Покупцем Товару і здійснення платежу за нього. Претензії до якості придбаного Товару, що виникли після отримання та оплати Товару, розглядаються відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» та гарантійними зобов’язаннями Продавця. У зв’язку з цим придбання Товару з доставкою не дає Покупцеві право вимоги доставки придбаного Товару з метою гарантійного обслуговування або заміни, не дає можливості здійснювати гарантійне обслуговування або заміну Товару відправленого до Покупця і не має на увазі можливість повернення вартості доставки Товару у випадках, коли Покупець має право на повернення грошей за Товар як такого, відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів». 

 

 1. Оплата товару 

 

7.1 Ціна товару вказується в гривнях і включає в себе податок на додану вартість у разі, якщо Продавець застосовує загальну систему оподаткування. 

 

7.2 Сума замовлення складається з вартості замовлених товарів. 

 

7.3 Ціна Товару вказується на Веб-сайті. Що стосується неправильного вказаної ціни замовленого Покупцем Товару, Продавець інформує про це Покупця для підтвердження Замовлення за виправленною ціною або анулювання Замовлення. При неможливості зв’язатися з Покупцем дане Замовлення вважається анульованим. 

 

7.4 Ціна Товару на Веб-сайті може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений Покупцем Товар зміні не підлягає. 

 

7.5 Оплата Товару здійснюється Покупцем: 

 

 • готівковими коштами при одержанні Замовлення в сумі, що відповідає сумі Замовлення, зазначеної на Веб-сайті з урахуванням знижок; 
 • безготівковими коштами з використанням банківських карт при оформленні Замовлення в сумі, що відповідає сумі Замовлення, зазначеної на Веб-сайті з урахуванням знижок. 

 

7.6 Продавець має право надавати знижки на Товари та встановлювати програму бонусів. Види знижок, бонусів, порядок і умови нарахування визначаються Продавцем самостійно і вказані на Сайті і можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку. 

 

 1. Повернення товару та грошових коштів 

 

8.1 Покупець має право відмовитися від отриманого Товару та розірвати Договір купівлі-продажу протягом 14 календарних днів з дня отримання Товару, не рахуючи дня покупки, за винятком Товарів, які не підлягають обміну та поверненню відповідно до Додатку № 3 до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 № 172. Повертається товар згідно умов описаних у розділі сайту “Гарантія і сервіс”

 

8.2 Повернення Товару належної якості можливий у випадку, якщо товар не використовувався, збережено його товарний вид, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також збережений розрахунковий документ, виданий Покупцеві разом з проданим товаром. 

 

8.3 При відмові Покупця від Товару,. Продавець повертає йому вартість повернутого Товару, протягом 30 днів з дати надходження повернутого Товару на склад Продавця разом з заповненим Покупцем заявою на повернення. Повернення грошових коштів вартості Товару здійснюється виключно особі, зазначеній в замовленні на Товар, за умови надання такою особою копії його (її) національного паспорта, ідентифікаційного коду та квитанції про оплату Товару, за який повертаються кошти. У разі, якщо Покупець в замовленні вказав невірні дані, або не надав для повернення грошових коштів всі документи, перераховані вище, Продавець залишає за собою право відмовити такому Покупцеві в поверненні коштів. 

 

8.4 Повернення Товару неналежної якості: 

 

 • під товаром неналежної якості мається на увазі товар, який несправний і не може забезпечити виконання своїх функціональних якостей. Отриманий Товар повинен відповідати опису на Веб-сайті. Відмінність елементів дизайну, або оформлення від заявлених в описі на Веб-сайті не є ознакою неналежної якості Товару та / або неможливості використання його за призначенням. 

 

8.5 Зовнішній вигляд і комплектність Товару, а також комплектність усього Замовлення повинні бути перевірені Одержувачем в момент доставки Товару. 

 

8.6 Після отримання Замовлення претензії до зовнішніх дефектів товару, його кількості, комплектності та товарного вигляду не приймаються. 

 

8.7 Якщо Покупцеві був переданий Товар неналежної якості та інше не було заздалегідь обумовлено Продавцем, Покупець має право скористатися положеннями ст. 8 «Права споживача у разі придбання ним товару неналежної якості» Закону України «Про захист прав споживачів».

 

8.8 Вимоги про повернення сплаченої за товар грошової суми підлягають задоволенню протягом 30 днів з дня пред’явлення відповідної вимоги (п. 4 ст. 12 Закону України «Про захист прав споживачів»). 

 

8.9 Повернення грошових коштів здійснюється за допомогою повернення вартості оплаченого Товару банківським переказом (через ПриватБанк), а також шляхом перерахування на банківську карту (карта повинна бути емітована на території України; валюта карти – гривня). 

 

8.10 Продавець не відповідає за недоліки Товару, якщо вони виникли після його передачі Покупцеві внаслідок порушення Покупцем правил користування або зберігання товару, дій третіх осіб, або непереборної сили. 

 

 1. Обмеження відповідальності Адміністрації сайту

9.1. Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, друкарські помилки і неточності, які можуть бути виявлені в матеріалах, що містяться на даному Сайті. Адміністрація сайту докладає всіх необхідних зусиль, щоб забезпечити точність і достовірність на Сайті інформації. Вся інформація та матеріали надаються на умовах “як є”, без будь-яких гарантій, як явних, так і непрямих.

9.2. Інформація на Сайті постійно оновлюється і в будь-який момент може стати застарілою. Адміністрація сайту не несе відповідальності за отримання застарілої інформації з сайту, а також за нездатність Користувача отримати оновлення інформації, яка зберігається на Сайті.

9.3. Коментарі (текстові матеріали) розміщені на Сайті, під конкурсними публікаціями / на конкурсних сторінках є інтелектуальною власністю ініціатора конкурсів / акцій / активностей – інтернет-магазину.

9.4. Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за висловлювання і думки відвідувачів сайту, залишені в якості коментарів або оглядів. Думка редакцiї може не збігатися з думкою і позицією авторів оглядів і коментарів. У той же час Адміністрація сайту вживає всіх можливих заходів, щоб не допускати публікацію повідомлень, які порушують чинне законодавство або норми моралі.

9.5. Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливі протиправні дії Користувача щодо третіх осіб, або третіх осіб щодо Користувача.

9.6. Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання Користувача, вироблені або опубліковані на сайті.

9.7. Адміністрація сайту не несе відповідальності за шкоду, збитки або витрати (реальні або можливі), що виникли в зв’язку з цим Сайтом, його використанням або неможливістю використання.

9.8. Адміністрація сайту не несе відповідальності за неповну, неточну, некоректну вказівку Користувачем своїх даних при створенні облікового запису Користувача.

9.9. При виникненні проблем у використанні сайту http://magazun.com, незгоди з конкретними розділами Угоди, або отриманні Користувачем недостовірної інформації від третіх осіб, або інформації образливого характеру, будь-якиї іншої неприйнятною інформації, будь ласка, зверніться до адміністрації сайту для того, щоб Адміністрація сайту могла проаналізувати і усунути відповідні дефекти, обмежити і запобігти надходженню на Сайт небажаної інформації, а також, при необхідності, обмежити або припинити зобов’язання з надання своїх послуг будь-якому Користувачеві і клієнту, навмисно порушуючому приписи Угоди і функціонування роботи сайту.

9.10. З метою вищевикладеного Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти розміщену на Сайті інформацію і робити технічні і юридичні заходи для припинення доступу до Сайту користувачів, що створюють згідно з висновком Адміністрація сайту, проблеми у використанні Сайту іншими Користувачами, або користувачів, які порушують вимоги Угоди.

 1. Порядок дії Угоди

10.1. Ця Угода є договором. Адміністрація сайту залишає за собою право як змінити цю Угоду, так і ввести нову. Подібні зміни вступають в силу з моменту їх розміщення на Сайті. Використання Користувачем матеріалів сайту після зміни Угоди автоматично означає їх прийняття.

10.2. Дана Угода вступає в силу при першому відвідуванні Сайту Користувачем і діє між Користувачем та Компанією протягом усього періоду використання Користувачем Сайту.

10.3. Сайт є об’єктом права інтелектуальної власності Адміністрації сайту. Всі виключні майнові авторські права на сайт належать Адміністрації сайту. Використання сайту Користувачами можливо строго в рамках Угоди і законодавства України про права інтелектуальної власності.

10.4. Всі торгові марки і назви, на які даються посилання в матеріалах справжнього сайту, є власністю їх відповідних власників.

10.5. Користувач погоджується не відтворювати, не повторювати, не копіювати, будь-які частини Сайту, крім тих випадків, коли такий дозвіл дано Користувачеві Адміністрацією сайту.

10.6. Ця Угода регулюється і тлумачиться відповідно до законодавства України. Питання, не врегульовані Угодою, підлягають вирішенню відповідно до законодавства України.

 

11.Термін дії Публічної оферти 

 

Дана Публічна оферта вступає в силу з моменту його акцепту (прийняття) Покупцем, і діє до моменту відкликання акцепту Публічної оферти. 

 

 1. Додаткові умови 

 

12.1 До відносин між Покупцем і Продавцем застосовуються положення законодавства України. 

 

12.2 У разі виникнення питань і претензій з боку Покупця він повинен звернутися до Продавця телефоном або іншим доступним способом. За виникненням суперечки сторони будуть намагатися вирішити шляхом переговорів, у разі недосягнення згоди суперечка буде передана на розгляд до судового органу відповідно до чинного законодавства України. 

 

12.3 Визнання судом недійсності будь-якого положення цієї Угоди не тягне за собою недійсність інших положень.

Thank you
We will contact you soon