Доставка і оплата - LNprotection

Доставка і оплата

Доставка

Інтернет-магазин LNprotection здійснює доставку провідною транспортною компанією «Нова пошта».

Звертаємо вашу увагу, що доставка в деякі регіони України тимчасово не проводиться в зв’язку з воєнними діями. Уточнюйте можливість доставки у менеджера чи на сайті компанії-перевізника.

Вибрати зручне для вас відділення і перевірити можливість доставки в нього ви можете тут: https://novaposhta.ua/office/list.

Терміни доставки

  1. Доставка до відділення «Нова пошта» займає від 1 до 5 днів з моменту узгодження замовлення, в залежності від населеного пункту, погодних умов та від інших зовнішних чинників. Про затримку буде повідомлено додатково транспортною компанією.
  2. Кур’єрська доставка може займати від 2 до 7 робочих днів з моменту узгодження замовлення з аналогічними умовами затримки.
  3. Замовлення, оформлені та оплачені (якщо ви обираєте безготівкову форму оплати) до 16.00, відправляються в день замовлення. Якщо замовлення оформлене після 16.00 — відправка буде здійснена на наступний день.

Зверніть увагу! Відправлення замовлення відбувається тільки після його узгодження з менеджером телефоном. Після отримання замовлення, ми зв’яжемось з вами в максимально швидко за вказаними вами контактами.

Оплата

Оплатити покупки ви можете наступними способами:

  • Післяплатою (в цьому випадку оплата здійснюється готівкою у відділенні компанії перевізника або кур’єру в момент отримання замовлення);
  • Безготівковий платіж через Приват 24, термінали або касу будь-якого банку.

Зверніть увагу! Через нестабільний курс валют, ціна обладнання може змінюватись. Фактична вартість буде перерахована безпосередньо після оформлення замовлення телефоном чи через корзину на сайті. Менеджер під час підтвердження назве вам конкретну вартість, але діяти вона буде лише в цей день (актуально для безготівкової оплати)

Thank you
We will contact you soon