Питання та відповіді - LNprotection

Питання та відповіді

Як зробити замовлення?

Оформити замовлення ви можете:

 

  • натиснувши на кнопку “Купити”. Після чого обраний товар потрапляє до вашої віртуальної “Корзини” (позначка у правому верхньому кутку сторінки). Аби завершити замовлення, перейдіть у “Корзину” та залиште всі необхідні дані. Далі, наш менеджер зателефонує вам для підтвердження замовлення.
  • подзвонивши за номерами телефонів, вказаних на сайті. Менеджер сайту допоможе в оформлені і автоматично підтвердить його.
  • через чати Viber або Telegram. Менеджер компанії може відповісти на ваші питання чи допомогти оформити замовлення на бажані товари за допомогою цих чатів.
Чи є гарантія у товару?

Так, кожен товар має гарантію. Який строк у конкретного товара залежить від політики бренду-виробника. МИ повідомляємо про

Коли зі мною зв’яжеться менеджер?

Графік роботи інтернет-магазину:

Понеділок — п’ятниця з 10.00 до 18.00

Якщо ви оформили замовлення в цей період, то менеджер зв’яжеться з вами максимально швидко (зазвичай – від 10 до 15 хвилин після оформлення замовлення). Ми докладаємо максимум зусиль, аби зменшити час вашого очікування.

Якщо замовлення було оформлено в неробочий час, або в вихідні (субота та неділя + святкові дні, про які окремо повідомляється у розділі “Новини”), то ми звяжемось з вами наступного ж робочого дня з 10 до 11 ранку (ви можете вказати бажаний час в коментарях до замовлення).

Доставка можлива тільки через “Нова Пошта”?

Так, доставка автоматично виконується саме через “Нова Пошта”. Альтернативні варіанти можливі, але їх попередньо треба узгодити з нашим менеджером. Відправка таких замовлень може затриматись, а також вартість відправлення може бути вищою.

Чи є можливість повернення чи обміну товарів?

Згідно з законодавства України, ви маєте 14 днів на повернення будь-якого товару. Аби оформити повернення чи обмін, будь ласка зверніться до нашого менеджера.

Як я можу відмінити замовлення чи відмовитись від нього?

Від замовлення ви можете відмовитись як на пошті, так і до того – подзвонивши чи написавши нам. В разі попередньої оплати, гроші будуть повернені вам (відповідно до правил, які описані в Угоді користувача)

Як вибрати охоронну систему чи відеоспостереження?

Вибір конкретної системи залежить від багатьох факторів – від площі будівлі, задач, які ставлять перед системою та навіть від умов оточуючого середовища. Базову консультацію ви можете отримати від менеджера, додаткову інформацію – у розділі “Новини”. Також є можливість отримати консультацію від майстрів, які займаються монтажем обладнання. Вони прибудуть на місце і, в залежності від задач, зможуть порекомендувати конкретні рішення. Якщо ваш об’єкт потребує більш детального розрахунку і візуалізації, ми маємо спеціалістів з проектування систем, які можуть виконати цю роботу.

Чи є у вас знижки?

Всі актуальні знижки відображаються на сайті в категорії “Знижки”. також про них ми повідомляємо у “Новинах”. Додаткові знижки можливі за умови массового замовлення. Конкретна пропозиція щодо зниження ціни розраховується індивідуально для кожного такого замовлення.

Thank you
We will contact you soon